Stránky brněnské lovecké kynologie

Vítám vás na stránkách Brněnské kynologie. Zde najdete fotky z akcí, které pořádají Brněnští kynologové, články, výzvy, odkazy a zajímavosti z aktuálního kynologického života kynologické komise OMS Brno-město. Tyto webové stránky nejsou oficiálními stránkami OMS Brno-město.

VI ročník o putovní pohár Memoriálu Josefa Lammera.

Ve dnech 28.-29.7.2007 pořádal Klub Krátkosrstý ohař se sídlem v Brně a Moravskoslezský klub chovatelů anglických ohařů se sídlem v Brně, šestý ročník o putovní pohár Memoriálu Josefa Lammera pořádaný jako specielní vodní a lesní práce. Na tuto tradiční oblíbenou soutěž se přihlásilo 24 ohařů a tři náhradníci z těchto se k soutěži dostavilo 23 ohařů, kteří svedli nelehký " boj " o putovní pohár. V sobotu bylo jasné dusné počasí, které nevyhovovalo příliš psům a ani jejich vůdcům. V neděli bylo o poznání lépe. O úrovni předvedených psů svědčí dosažené výsledky. Ze 23 ohařů pouze jeden neobstál a jeden se umístil ve druhé ceně. Ostatní ohaři získali první cenu. Vítězem  se stala fena NKO Chara z Knollovy školy, kterou vedl Lumír Bárta, druhá v pořadí se umístila fena AS Bowie Leslie Leven vedená panem Tomášem Novákem, tato fena získala do svého přechodného držení putovní pohár a třetí se umístila fena NKO Norka z Potoňskej Lúky vedená Štefanem Macákem.   
Posledni komentare
10.08.2007 17:08:44: Překrásná soutěž, vysoká úroveň psů i rozhodčích, pro koronu přímá podívaná na disciplíny, občerstve...
 
Administraci těchto stránek provádí Trnka David e-mail zespacilky@seznam http// www.zespacilky.webgarden.cz