Stránky brněnské lovecké kynologie

Vítám vás na stránkách Brněnské kynologie. Zde najdete fotky z akcí, které pořádají Brněnští kynologové, články, výzvy, odkazy a zajímavosti z aktuálního kynologického života kynologické komise OMS Brno-město. Tyto webové stránky nejsou oficiálními stránkami OMS Brno-město.

Hlavní strana

Vzhledem k tomu, že na webu OMS Brno-město není dostatek místa pro umísťování fotek a článků, vznikly tyto stránky. Zde se dozvíte něco o kynologické činnosti na okrese Brno-město, můžete se podívat na fotky z kynologických podniků, které pořádají brněnští myslivci a dozvíte se aktuální informace ze života kynologické komise při OMS Brno - město. 

UPOZORŇUJI NA ZMĚNU TERMÍNU  VŠESTRANNÝCH ZKOUŠEK OHAŘŮ V NESLOVICÍCH NA 6.-7.10.2012 A PZ OHAŘŮ V NESLOVICÍCH. ZKOUŠKY SE BUDOU KONAT 28.10.2012. TERMÍNY SE ZMĚNILY Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ, KTERÉ JAKO POŘADATELÉ NEMŮŽEME OVLIVNIT. DÁLE RUŠÍME BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY PRO MALÝ POČET PŘIHLÁŠENÝCH PSŮ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 
Posledni komentare
12.06.2012 12:34:02: Dobrý den, mohli byste napsat i v kolik hodi n je začátek?

Přihlášku si otevřete a vyplňte přímo na tomto webu v sekci PŘIHLÁŠKA a zašlete elektronicky na  oms-brno@volny.cz , nebo vytiskněte, vyplňte a pošlete na adresu OMS Brno - město Všetičkova 5, 602 00 Brno.  V přihlášce prosím uveďte svůj e-mail a telefon. Platba bude vybírána až na místě. Připomínám vám mít u sebe platné očkování zapsané v očkovacím průkazu, průkaz původu psa a pokud jste členy ČMMJ, tak i váš členský průkaz, protože jako členové ČMMJ máte na našem okrese výrazně nižší startovné. Dále je nutné mít s sebou loveckou brokovou zbraň s dostatečným počtem nábojů, pokud to typ zkoušky vyžaduje. Nebo si zajistit střelce. Dále sledujte tento web, protože je možné, že se některý s termínů běhěm sezóny změní například ve vztahu ke krytinám nebo agrotechnickým lhůtám, které jako pořadatelé nemůžeme ovlivnit.
Posledni komentare
04.02.2013 15:58:14: Korálek
04.02.2013 15:57:53: Korálek
 
Administraci těchto stránek provádí Trnka David e-mail zespacilky@seznam http// www.zespacilky.webgarden.cz